Napište nám
Facebook
Sporthotel Mölltal, Rakousko, Korutany, Mölltal, 27.4.2018, Bez stravy
Sporthotel Mölltal
Termín:
27.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:117269180
1 180 Kč 47 € (-52 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Flattach, Apartmány Mölltaler Gletscher, zima
Ubytování

Apartmánový dům Mölltaler Gletscher je umístěn na příjezdové cestě k ledovci Mölltaler – 6 km. K dispozici je lyžárna a gril.

Prostorné apartmány, některé s balkonem jsou vybaveny kuchyňským koutem, kabelovou TV a jídelním koutem. V apartmánech je lednička s mrazícím boxem, nádobí, skleničky, příbory, mikrovlnná trouba, sporák s troubou, kávovar, ložní prádlo, ručníky. Apartmán typ A: pro 2-3 osoby (35 m2) – předsíň se šatnou, obývací kuchyně s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, rozkládací sedačkou pro 2 osoby, s koupelnou se sprchou, WC. Apartmán typ B: pro 3–5 osob (60 m2) – předsíň se šatnou, 1x ložnice., obývací kuchyně s jídelním koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, rozkládací pohovkou pro 1 osobu, koupelnou se sprchou, oddělené WC, balkon. Apartmán typ C: pro 4-6 osob (70 m2) – předsíň se šatnou, 2x ložnice (jedna s manželským lůžkem), obývací kuchyně s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, koupelna se sprchou a oddělené WC. Tento apartmán je umístěn v přízemí.

Poloha

Korutany – to je zimní sportování a opravdová radost na sjezdovkách od vysokohorských sjezdů na ledovci až k bezpečným svahům pro nejmenší děti. Korutany na jihu země zůstávají neprávem ve stínu ostatních regionů. Tato oblast totiž nabízí jedny z nejlepších alpských středisek, nejdelší lanovku v Evropě, největší přírodní kluziště a řadu dalších unikátů. Díky své geografické poloze v alpsko-jadranské oblasti jsou Korutany obzvláště hýčkané sluncem a hosté tu zažijí zimní klima bohaté na sníh a o 100 hodin slunečního svitu více než v jiných lyžařských destinacích. Navíc jsou Korutany považovány za místo se zaručenými sněhovými podmínkami. Skiareál Ankogel je menší lyžařský areál na jižních svazích Ankogelu – vzdálenost 3 km. Dvě na sebe navazující kabinové lanovky vyvezou lyžaře do výšky 2 631 n.m. Skiareál Mölltaler Gletscher – lanovky do výše 3 122 m, 53 km upravených sjezdovek - vzdálenost 8 km. Zajímavostí je dostupnost tohoto ledovce podzemní dráhou z parkoviště, která nás během 8 minut přiveze přímo k ledovci.

Apartmánový dům Mölltaler Gletscher je umístěn na příjezdové cestě k ledovci Mölltaler – 6 km. K dispozici je lyžárna a gril. Veřejný krytý bazén je ve vzdálenosti 5 km. Součástí komplexu je obchod se sportovními potřebami se servisem a půjčovnou lyží, kavárna, supermarket – 50 m. Zastávka skibusu je přímo před domem. Je zde bezplatné Wi-Fi a parkování. Za poplatek lze využít saunu a solárium. V apartmánech je TV s českými programy.

Stravování

vlastní – možnost vaření v apartmánu. Supermarkety a restaurace jsou v blízkosti.

Cena zahrnuje

ubytování na 1 noc v apartmánu dle výběru, ložní prádlo, ručníky.

Cena nezahrnuje

místní taxu: 2 €/den/osoba od 18 let, spotřebu elektřiny 3 €/den, závěrečný úklid: 50€/pobyt-apartmá typ A, 50€/pobyt-apartmá typ B, 60€/pobyt-apartmá typ C. Všechny uvedené poplatky jsou povinné a splatné na místě.

Vybavení

součástí komplexu je obchod se sportovními potřebami se servisem a půjčovnou lyží, kavárna, supermarket – 50 m. Zastávka skibusu je přímo před domem. Je zde bezplatné Wi-Fi a parkování. Za poplatek lze využít saunu a solárium.

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Bena Tour s.r.o., IČ 25709992. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK