Napište nám
Facebook
Palm Beach, Senegal, 24.2.2018, All inclusive
Palm Beach
Termín:
24.2. – 4.3.2018
Změnit termín
Délka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:129577498
25 467 Kč 999 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Poloha
hotel je situovaný v centru městečka přímo na krásné píseční pláži. Od letiště je hotel vzdálený cca 80 km. Letiště cca 32 km.
USP

velmi pěkný a rozsáhlý hotelový komplex
bohaté sportovní vyžití
rozmanitá all inclusive nabídka
Popis hotelu
Velmi pěkný a rozsáhlý hotelový komplex. Bohaté sportovní vyžití. Rozmanitá all inclusive nabídka.
Pláž
nádherná písečná pláž přímo u hotelu. Při vstupu do moře se v některých částech pláže nachází valy.
Vybavení
rozlehlý hotelový areál disponuje celkem 260 pokoji, které jsou rozložené ve 2 hlavních budovách o 5 patrech. K dalšímu vybavení hotelu patří recepce, 2 restaurace (1 a-la-carte, 1 samoobslužná), 3 bary, televizní a odpočinková místnost, butik a diskotéka. Venku, v krásné tropické zahradě, se nachází 2 sladkovodní bazény. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (dle dostupnosti), osušky na kauci.
Ubytování (F)

Dvoulůžkové pokoje standard (A1A/A2A/A3A): vybaveny individuální klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, fénem, telefonem a sat. TV.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování
all inclusive. Všechny pokrmy formou bufetových stolů.
Sport/aktivity
zdarma: živá hudba, příležitostně různá show. Za poplatek: plážový volejbal, fitness, tenis s umělým osvětlením, stolní tenis, různé vodní sporty jako je jízda na kajaku, katamaránu, windsurfing a sporty od místních poskytovatelů jako je jízda na banánu, jízda na koni, 18 jamkové golfové hřiště.
Internet
WiFi v recepci zdarma.
Wellness
za poplatek: různé služby ve spa centru.
Info
tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.
Upozornění
na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE". Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.
Cena zájezdu zahrnuje
leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště - hotel - letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Děti
oddělený dětský bazén.

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK