Napište nám
Facebook
Iberostar Playa Alameda, Kuba, Varadero, 16.3.2018, All inclusive

Iberostar Playa Alameda starstarstarstarstar

Iberostar Playa Alameda
Termín:
16.3. – 23.3.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:122449302
24 990 Kč 980 € (-53 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel IBEROSTAR PLAYA ALAMEDA
Kategorie hotelu: ****
Ubytování
Prostorné standardní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek umístěné v patrových budovách v zahradě mají balkon nebo terasu s výhledem do zahrady a okolí, kávovar, satelitní televizor, CD přehrávač, minibar, telefon, klimatizaci, žehlicí prkno s žehličkou, trezor, koupelnu s vanou a zvlášť sprchový kout a menší šatnu.
Poloha
Hotel ve velké zahradě přímo u pláže ve východní části poloostrova Varadero a ve vzdálenosti cca 160 km od Havany.
Středisko
Varadero
Vybavení
Hala s recepcí, půjčovna aut, směnárna, lobby bar, hlavní restaurace je otevřena 24 hodin, restaurace s ob­sluhou, business centrum s internetem 24 hodin, velký bazén s dětskou částí, bar u bazénu, dětský klub, kadeřník a lékař.
Stravování
All inclusive program zahrnuje: snídaně (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00) a večeře (od 18:30 do 22:00) v hlavní restauraci večeře formou bufetu v restauraci Ranchon; 3x za pobyt večeře v à la carte restauracích (nutná rezervace); Jídlo a nápoje v časech určených hotelem (24 hodin); vybrané místní a vybrané importované alkoholické nápoje v určených barech (24 hodin).
Pláž
Krásná pláž u Atlantického oceánu je přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláži jsou zdarma.
Trasa
LET S PŘESTUPEM
Tipy pro správnou volbu
- hotel přímo na pláži
- možnost výletů
- sportovní a společenský program
Cena nezahrnuje
- Vízum Kuba - 990,- Kč, na požádání zajistíme.

- Cestovní pojištění - web: web CK / další služby - zde naleznete informace o pojištění
! Na Kubu je povinné mít sjednané pojištění do zahraničí. Doporučujeme mít sjednáno dopředu, imigrační kontrola má právo požádat turistu o potvrzení o pojištění! Informace o možnostech pojištění si též můžete vyžádat u svého prodejce nebo web CK/ Ostatní služby - zde naleznete informace o cenách a možnostech pojištění.
Cena zahrnuje
Leteckou doprava v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků, transfer letiště - hotel - letiště, 7 noclehů se stravováním dle uvedeného rozsahu, pojištění dle zák. č. 159/99Sb.
Sport a zábava
Posilovna, tenisové kurty, masáže, sauna, stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži, diskotéka, nabídka sportovních a společenských programů, animační večerní programy.

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK