Napište nám
Facebook
Aktuality
Skiarena - Sonnenalpe Nassfeld

Skiarena - Sonnenalpe Nassfeld

Jedná se o  luxusní apartmány, které jsou součástí apartmánového komplexu, kde je 20 apartmánů. Poloha přímo v srdci Nassfeldu vedle Haus Hoffmann. Každý apt. má své kryté parkovací místo pro jedno auto, autem je možno přijet až k domu, kde je výtah.
V ceně je zahrnuta slevová karta +CARD NASSFELD- spousta aktivit v okolí ZDARMA nebo s výraznou slevou.

Středisko plné jezer a nádherně čisté přírody láká své návštěvníky k aktivně strávenému pobytu i k odpočinku. Pro nespočet aktivit je Nassfeld Hermagor vhodný pro rodiny s dětmi i pro nadšené sportovce. Oblast nabízí vyžití pro každého – 800 km značených cyklostezek, přes 1.000 km turistických tras, letní sáňkařskou dráhu, skalní labyrint, Vodní letní cestu. Také můžete zkusit horské koloběžky, mountainbording, canyonig, slaňování, ferraty


2 x apartmán Kokejl – pro 2-4 osoby   55 m2


Apartmány jsou ve 3. patře. Každý má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj s možností rozdělat gauč. Kuchyň je vybavena ledničkou, digestoří, sporákem, kávovarem, TV, WC, koupelna, balkon, předsíň. 


1x apartmán Francoa velký pro 4-6 osob 65 m2


Apartmán je ve 2. patře. Má dvě samostatné ložnice, v jedné je manželská postel ve druhé je patrová postel a rozdělávací gauč pro 2 osoby. Obývací pokoj, kde je rozkládací gauč. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, mikrovlnnou troubou, digestoří, sporákem, kávovarem a toustovačem. V obýváku je SAT-TV. V Apt. je 2x samostatné WC, koupelna, balkon, předsíň.