Napište nám
Facebook
Aktuality
Skiarena - Sonnenalpe Nassfeld - Montanara Ferienhaus

Skiarena - Sonnenalpe Nassfeld - Montanara Ferienhaus

Díky své poloze 1.420 m.n.m. má dům ideální polohu pro vysokohorskou turistiku a cykloturistiku.
K dispozici je 7 útulně zařízených apartmánů pro 2-6 osob, které jsou vybaveny SAT-TV s českými programy, WiFi připojením.  U domu je parkoviště, lyžárna, terasa s lehátky na opalování, možnost objednání snídaní a večeří formou cateringu, místo na grilování v létě, vlastní pramen vody.
Nově je hostům k dispozici společenská místnost pro cca 15-18 osob s barem, kde si můžete zakoupit točené pivo Radegast  10°, Pilsner Urquell 12°, moravská vína …


Apartmán č.1  40m2  pro 3 osoby, 1.patro:
má jednu ložnici se 3 lůžky, kuchyň s jídelním koutem, koupelna se sprchou, WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.


Apartmán č.2  45m2  pro 4 osoby, 1.patro:
má 2 ložnice s manželskými postelemi, kuchyň s jídelním koutem, koupelna se sprchou a WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.


Apartmán č.3  50m2  pro 5 osob, 1.patro:
má 2 ložnice s manželskými postelemi a v jedné z nich je ještě třetí lůžko, kuchyň s jídelním koutem, koupelna se sprchou a WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.


Apartmán č.4  50m2    pro 4 osoby, 2.patro:

má 2 ložnice vždy se dvěma lůžky, kuchyň s jídelním koutem, koupelnu se sprchou, WC, předsíň, Sat-TV, přípojku na internet, ložní prádlo, ručníky.
 
Apartmán č.5  58m2    pro 6 osoby, 2.patro:
 
má 2 ložnice vždy se třemi lůžky, kuchyň s jídelním koutem, koupelnu se sprchou, WC, předsíň, Sat-TV, přípojku na internet, ložní prádlo, ručníky.
 
Apartmán č.6  22m2    pro 2 osoby, přízemí:
má 1 ložnici se 2 oddělenými lůžky, menší kuchyňský kout, koupelnu se sprchou, WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.
 
Apartmán č. 7 pro 4 osoby, podkroví:
Podkrovní apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj a kuchyňský kout. Koupelna se sprchou a WC, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.  Díky podkroví není v apartmánu tolik denního světla.

Na místě klient hradí v EUR :
 Energie     -        Apt.  č. 1,6                    € 2,- / noc
                            Apt.  č. 2,4,7                € 3,- / noc 
                            Apt. č. 3,5                    € 4,- / noc
Kurtaxa     -        2,50 € dospělá osoba nad 16 let / den
Internet      -        v ceně !!!