Napište nám
Facebook
Aktuality
Skiarena - Sonnenalpe Nassfeld - Lux

Skiarena - Sonnenalpe Nassfeld - Lux

Jedná se zcela nový komplex luxusních bytů přímo na sjezdovce v lyžařském středisku. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo v garážích a odkládací skříňka na lyže s vysoušečem na lyžáky. V budově je k dispozici výtah.

APARTMÁNY 

Top 30 pro 4-6 osob, 80 m2, mezonetový apartmán:

Přízemí: předsíň s WC a úložným prostorem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem

pro 2 osoby a kuchyňským koutem (plně vybavena - lednice, myčka, mikrovlnná trouba, sporák, trouba, varná konvice), terasa, SAT-TV, internet.

1. patro: 2x ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky), koupelna se sprchou a WC, infrasauna.

Top 17 pro 4-6 osob, 80 m2:

má dvě ložnice (jedna s patrovou postelí a jedna s manželskou postelí), obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač, trouba, rychlovarná konvice, sporák s keramickou deskou), SAT-TV, internetové připojení, koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC, velká terasa s výhledem na Sonnenalpe, infrasauna.

Top 25 pro 8-10 osob, 95 m2, mezonetový apartmán - vhodné pro 2 rodiny s dětmi !!

Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (vybavení shodné jako u předešlého apartmánu), koupelna se sprchou a WC, internetové připojení, terasa.

1.patro: 3x ložnice (2 ložnice s manželskou postelí a třetí pro 4 osoby - patrová postel + 2 oddělená lůžka), každá ložnice má sprchu a WC, 2x balkon.

 

 

 

DALŠÍ APARTMÁNY NA VYŽÁDÁNÍ:

Top 10 a 11 pro 8-10 osob, 100 m2, patro -1, rohové apartmány: 

3x  ložnice  (2x manželská postel a 1x dvě patrové postele), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, 1x koupelna a WC.

Top 14  pro 4-6 osob, 65 m2, patro -1:  

2 x ložnice (1x manželská a 1x patrová postel), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, 1 x koupelna.  

Top 20 pro 6-8 osob, 78 m2, patro -1:

2 x ložnice  (1 x manželská postel a v druhé ložnici jsou 2 patrové postele, které je možno dát k sobě), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, 1x koupelna a WC.

Top 22 a 23 pro 8-10 osob, 90 m2, patro 0, mezonetové apartmány:

V přízemí apt. je obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout. V 1. patře jsou 3 ložnice (2 x manželská postel a 1x dvě patrové postele), každá ložnice má svou koupelnu.

 

Na místě klient hradí v EUR :

Energie     -       € 6,- apartmán/ noc

Internet      -        zdarma

Kurtaxa     -        2,50  € / dospělá osoba /noc

 

Jedná se zcela nový komplex luxusních bytů přímo na sjezdovce v lyžařském středisku. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo v garážích a odkládací skříňka na lyže s vysoušečem na lyžáky. V budově je k dispozici výtah.

APARTMÁNY 

Top 30 pro 4-6 osob, 80 m2, mezonetový apartmán:
Přízemí: předsíň s WC a úložným prostorem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem
pro 2 osoby a kuchyňským koutem (plně vybavena - lednice, myčka, mikrovlnná trouba, sporák, trouba, varná konvice), terasa, SAT-TV, internet.
1. patro: 2x ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky), koupelna se sprchou a WC, infrasauna.

Top 17 pro 4-6 osob, 80 m2:
má dvě ložnice (jedna s patrovou postelí a jedna s manželskou postelí), obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač, trouba, rychlovarná konvice, sporák s keramickou deskou), SAT-TV, internetové připojení, koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC, velká terasa s výhledem na Sonnenalpe, 
infrasauna.

Top 25 pro 8-10 osob, 95 m2, mezonetový apartmán - vhodné pro 2 rodiny s dětmi !!
Přízemí
: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (vybavení shodné jako u předešlého apartmánu), koupelna se sprchou a WC, internetové připojení, terasa.
1.patro: 3x ložnice (2 ložnice s manželskou postelí a třetí pro 4 osoby - patrová postel + 2 oddělená lůžka), každá ložnice má sprchu a WC, 2x balkon.

 

 

 

DALŠÍ APARTMÁNY NA VYŽÁDÁNÍ:

Top 10 a 11 pro 8-10 osob, 100 m2, patro -1, rohové apartmány: 
3x  ložnice  (2x manželská postel a 1x dvě patrové postele), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, 1x koupelna a WC.

Top 14  pro 4-6 osob, 65 m2, patro -1:  
2 x ložnice (1x manželská a 1x patrová postel), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, 1 x koupelna.  

Top 20 pro 6-8 osob, 78 m2, patro -1:
2 x ložnice  (1 x manželská postel a v druhé ložnici jsou 2 patrové postele, které je možno dát k sobě), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, 1x koupelna a WC.

Top 22 a 23 pro 8-10 osob, 90 m2, patro 0, mezonetové apartmány:
V přízemí apt. je obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout. V 1. patře jsou 3 ložnice (2 x manželská postel a 1x dvě patrové postele), každá ložnice má svou koupelnu.Na místě klient hradí v EUR :

Energie     -       € 6,- apartmán/ noc

Internet      -        zdarma

Kurtaxa     -        2,50  € / dospělá osoba /noc